Charlie Hebdo julkaisi RAJUN Islam-kannen!
Charlie Hebdo lehti on julkaissut rajun kannen uudessa lehdessään. Kannassa on valkoinen pakettiauto, joka loikkii kahden maassa makaavan ja verilätäkössä lojuvan ruumiin yli.
Tekstinä Charlie Hebdon kannessa on ”islam, religion de paix … etrenelle!”, joka tarkoittaa ”islam, rauhan uskonto …ikuisen”.
Katso KUVA.
Hebdo joutui terroristi-iskun kohteeksi vuonna 2015, kun sarjatuliasein varustetut islamistit tunkeutuivat toimistoon ja tappoivat 12 ja haavoittivat 11 ihmistä.
Vihapuhetta eli TOTUUTTA!
Suomen media antautui täydellisesti pelolle jo tuon False Flagin aikaan, jättämällä pilapiirrokset julkaisematta.
Tosin, se iskuhan oli HOAX josta on paljon videomateriaalia.
Korppikotka ja Totta toinen puoli kirjoittavat täyttä asiaa, kuinka ollakkaan tilanteesta niin paljon hyvälaatuista videokuvaa, ja puistokoulutetut hyökkääjät toimivat kuin ammattisotilaat. niin ja jäikös silloinkin autoon henkilöllisyystodistukset yms.?